Produkten har utgått

Köp nu betala om 3 månader (räntefritt)
?Soffa med klädsel av chenilletyg. Kan förvandlas till extrabädd.
Specifikationer:
- Material: Chenille/skum
- Färg: Grön
Mått:
- Bredd: 140 cm
- Djup: 95 cm
- Höjd: 75 cm
- Sittdjup: 65 cm
- Sitthöjd: 43 cm
- Längd: 190 cm
- Bredd: 140 cm
Användbara länkar:
Så hanterar vi kundrecensioner:
Vi säkerställer att våra produktrecensioner kommer från verkliga kunder genom följande process:
Efter varje levererad beställning skickar vi en unik länk till kunden via e-post. Genom denna länk kan kunden endast recensera de specifika produkter som ingick i den aktuella ordern – inga andra produkter kan recenseras via samma länk. På recensionssidan har kunden även möjlighet att bedöma oss som återförsäljare. Denna metod garanterar att alla recensioner kommer från kunder som faktiskt har köpt och mottagit produkterna de recenserar.
Publicering av recensionerVi publicerar alla recensioner som följer våra riktlinjer, oavsett betyg. Det innebär att både positiva och negativa omdömen visas, så länge de inte innehåller olämpligt språk, personangrepp eller saknar relevans.
Recensioner som enbart rör leveransproblem (t.ex. förseningar) publiceras inte på produktsidan, eftersom de inte betygsätter själva produkten. Däremot kan sådana synpunkter lämnas i betygsättningen av oss som återförsäljare.
Beräkning av genomsnittsbetygDet genomsnittliga betyget för en produkt visas som ett medelvärde av samtliga publicerade recensioner för just den produkten.
Läs mer
Inte så bra de har kasta ut paket och jag bor fjärde våning 😔

Gick bra att beställa. Men lite lång leveranstid, bordet fanns inte i lager och tiden blev lite förlängd men jag hade inte bråttom.

Det gick bra att beställa - bra bilder. Varan kom i god tid och i bra skick. Inte första ggn vi beställde av Trendrum.

Bra soffa bekväm att ligga i

Jättenöjd! Snabb leverans!!!

Lite lång leveranstid (ca 10 veckor, mot utlovade 4-8) men det var inget akut vi beställde

Allt gick smidigt och varorna kom i tid, 10/10

Bra beställde via nätet

Mycket nöjd med varie och leverans!

Hur bra som helst alla kategorier; snabb smidig leverans och mycket trevlig kundtjänst som besvarade våra frågor snabbt och tillmötesgående. Rekommenderar verkligen Trendum då även bordet vi beställde var mycket prisvärt . Vi är mer än nöjda med allt !

Lätt att beställa. Varan kom som avtalat. Jättenöjd!

Hjälpte den här recensionen dig?

Hjälpte den här recensionen dig?

Hjälpte den här recensionen dig?

Hjälpte den här recensionen dig?

Hjälpte den här recensionen dig?

Hjälpte den här recensionen dig?

Hjälpte den här recensionen dig?

Hjälpte den här recensionen dig?

1 av 2 tyckte att denna recension var till hjälp.
Hjälpte den här recensionen dig?

- Låga priser & stort sortiment
- Endast kvalitetsprodukter
- Erbjuder faktura kostnadsfritt
- Snabb leverans
- Trevlig kundtjänst
- Vår kunniga och tillmötesgående kundservice finns här för att hjälpa dig och svara på alla frågor som rör ditt köp!
Genom att bli medlem godkänner du Trendrum.se Integritetspolicy.