Sofia Moomin lampskärm - The Books
Produkten är inaktiverad

Köp nu betala om 3 månader (räntefritt)
The Books är en lätt konformad lampskärm med motiv från Tove Janssons novell Farlig Midsommar. Det här är berättelsen om vad som hände i den magiska månaden juni, samma år som det eldsprutande berget rörde på sig och Mumintrollets mamma gjorde sin vackraste barkbåt. Hela Mumindalen svämmade över, en hel teater kom flytande och muminfamiljen fördes in i ett midsommarnattsäventyr fyllt av magi och överraskningar.
- Diameter: 20/25 cm
- Höjd: 15,5/18 cm
- Sockel: E27
- Material: Bomull
Så hanterar vi kundrecensioner:
Vi säkerställer att våra produktrecensioner kommer från verkliga kunder genom följande process:
Efter varje levererad beställning skickar vi en unik länk till kunden via e-post. Genom denna länk kan kunden endast recensera de specifika produkter som ingick i den aktuella ordern – inga andra produkter kan recenseras via samma länk. På recensionssidan har kunden även möjlighet att bedöma oss som återförsäljare. Denna metod garanterar att alla recensioner kommer från kunder som faktiskt har köpt och mottagit produkterna de recenserar.
Publicering av recensionerVi publicerar alla recensioner som följer våra riktlinjer, oavsett betyg. Det innebär att både positiva och negativa omdömen visas, så länge de inte innehåller olämpligt språk, personangrepp eller saknar relevans.
Recensioner som enbart rör leveransproblem (t.ex. förseningar) publiceras inte på produktsidan, eftersom de inte betygsätter själva produkten. Däremot kan sådana synpunkter lämnas i betygsättningen av oss som återförsäljare.
Beräkning av genomsnittsbetygDet genomsnittliga betyget för en produkt visas som ett medelvärde av samtliga publicerade recensioner för just den produkten.
Läs mer
Lätt att beställa, varorna fanns och kom snabbt.

Det gick jättebra och lätt Jag är nöjd kund Tack Hälsningar Aster

Lätt att beställa. Varan kom som avtalat. Jättenöjd!

Absolut 👍🏼

Enkelt att beställa, snabb leverans.

lite lång väntetid men det var värt det

Storlek och färger passar jättebra.

Mycket nöjd allt funkade som det skulle inget krångel

Lätt att beställa.Varan kom i rätt tid, fick hjälp att bära inn, bra kvalitet och värd every kronor.

Lätt att beställa, fick ett leveransbesked och varan levererades på utsatt tid.

Allt var perfekt 🙂

Hjälpte den här recensionen dig?

Hjälpte den här recensionen dig?

Hjälpte den här recensionen dig?

Hjälpte den här recensionen dig?

Hjälpte den här recensionen dig?

Hjälpte den här recensionen dig?

0 av 1 tyckte att denna recension var till hjälp.
Hjälpte den här recensionen dig?

Hjälpte den här recensionen dig?

Hjälpte den här recensionen dig?

- Låga priser & stort sortiment
- Endast kvalitetsprodukter
- Erbjuder faktura kostnadsfritt
- Snabb leverans
- Trevlig kundtjänst
- Vår kunniga och tillmötesgående kundservice finns här för att hjälpa dig och svara på alla frågor som rör ditt köp!
Genom att bli medlem godkänner du Trendrum.se Integritetspolicy.